O mnie

Witajcie na moim blogu!
Jestem B. i na razie chcę pozostać anonimowa. Mam 24 lata, pochodzę z niewielkiego Polskiego miasta, ale od ponad dwóch lat żyję na emigracji w północnej Anglii wraz z moim już Mężem!
Świeżo upieczona, szczęśliwa Żona swojego Męża.
Optymistyczna realistka – tak siebie najtrafniej potrafię określić.
Romantyczka. Bardzo wrażliwa – płaczę dużo i często. Choć zazwyczaj ze szczęścia i ze wzruszeń aniżeli smutków i problemów – jestem szczęściarą! I oby tak zostało. No bo czemu nie?! :)
Czasami lubię ponarzekać – jak każda baba. Ale na co dzień staram się być wdzięczna i doceniać to co mam. A mam wiele!

W tym miejscu chcę dzielić się swoimi przemyśleniami, obserwacjami ludzi i świata oraz rąbkiem swojego życia… Pisać będę głównie dla siebie, ale jeśli zajrzy tu ktoś i zostawi coś po sobie będzie mi bardzo miło… ;)
Zapraszam do swojego świata!

Jeśli chcielibyście pogadać/skontaktować się ze mną piszcie na mejla! Chętnie odpowiem! :)9 Responses to O mnie

 1. ~Matylda pisze:

  Optymistyczna realistka? To rzadko spotykany zestaw.

  W sieci jesteśmy anonimowy tylko po części, bo zawsze istnieje „ryzyko”, że w opisie naszych przemyśleń, czy zdarzeń ktoś może nas rozpoznać. A co do Twojego B. dodałabym Pani. Czyż nie brzmiałoby fajnie (?): Pani B. ;)

  • inmyminds pisze:

   Tak ja wiem. Ale raczej moi znajomi, którzy znają mnie na tyle blisko by móc mnie po tym rozpoznać nie czytają blogów… ;) A nawet jak ktoś to zrobi to trudno. Ja jedynie się nie ujawniam, ani nie chwalę na FB czy gdziekolwiek, że zaczęłam pisać bloga. :) Co do Pani B. Faktycznie brzmi ok, tyle, że ta PANI jakoś do mnie nie pasuje. Mam 24 lata, ale wciąż nie mogę się przyzwyczaić, jak ktoś do mnie mówi per PANI. :D Jestem B. Po prostu B. :)

 2. ~L.B. pisze:

  Miło poznać! ;)

 3. Seeker pisze:

  Odnośnie Twojego zdjęcia na górze, to mój blog miał się nazywać Myślodsiewnią :D Genialny wynalazek.

  • inmyminds pisze:

   Masz tam gdzieś napisane to słowo, a Twój pseudonim to Seeker, także ten, swój pozna swego! Ja kocham książki o HP, właśnie czytam całą serię po raz trzeci. Filmy oglądałam już nie wiem ile razy! W ostatnie święta dostałam zestaw książek od Świętego Mikołaja ;))) (do tej pory czytałam wypożyczone z biblioteki) i chyba jeszcze żaden prezent w życiu mnie tak nie ucieszył! :D

 4. Seeker pisze:

  Zaciekawiło mnie połączenie realistki z romantyczką… Czy to się nie wyklucza? Ja jestem romantyczką i marzycielką do szpiku kości i absolutnie odmawiam poczuciu realizmu! :P :P

  • inmyminds pisze:

   Mówi się, że istnieją trzy typy ludzi. Optymista, realista i pesymista. Pesymistką nie jestem. Staram się być optymistką. Patrzeć pozytywnie na świat, szukać dobrych rzeczy, cieszyć się z tego co mam, ale też czasem dopada mnie realistyczne spojrzenie na świat, co pozwala mi ocenić realne szanse na powodzenie jakiejś rzeczy i nie wierzę w cuda na 100%. I może przez to właśnie co dzień się ,,szczypię” i zastanawiam skąd mi się wytrzasnął mój Mąż. Bo spełnia moje najskrytsze marzenia, o cechach partnera życiowego, ale ja zawsze choć marzyłam sobie w głowie, jakoś nie dopuszczałam myśli, że tacy faceci na prawdę istnieją. I teraz masz babo placek. Wydaje mi się czasem, że śnię!
   A co do Romantyzmu, to dla mnie trochę chyba inne pojęcie. Romantyzm/romantyczność dla mnie to po prostu romantyczne gesty i chwile, ckliwe filmy i słowa, które jako romantyczka lubię. A dla kogoś kto romantykiem nie jest – to bzdety/smuty/nuda/mdłości etc. To moja definicja tego słowa. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>